PROGRAM
Sa 23.3.

Slowdance label night

 

// Spacetravel (Perlon, Melliflow)
// Tolga Fidan (live) (Apollonia, Vakant)
// Alexey Orlov
// Finetune (live)
// Tagir


 

So 24.3.
08:00 pm

Anonymous Souls

 

// Malin Genie (Mandar)
// Matthew Dekay
// Noha
// Per Hammar


 

Fr 29.3.
11:59 pm

 

Sa 30.3.
11:59 pm

Pointed

 

// Marc Faenger
// Hugo (live)
// Guido Schneider
// Alex Monster aka Aleksandra O’Neal


 

So 31.3.
08:00 pm

Amphia x Meander x Resolute

 

upper deck:
// Bruno Schmidt
// Cap
// Lamache
// O.BEE

lower deck:
// CEZAR
// Cristi Cons
// Kamran Sadeghi (live)
// Sublee
// Vlad Caia


 

Fr 5.4.
11:59 pm

Under the Radar

 

Digby
Janina
Konstantin
Laylla Dane
Leafar Legov (live)
Sa Pa
Serafin
Turning Man


 

So 7.4.
08:00 pm

No Pressure + Roche Madame

 

// Bill Patrick
// Cesar Merveille
// Clovis
// Olga Korol
// Ryan Crosson
// Shaun Reeves


 

Fr 12.4.
11:59 pm

SmallBlackDots invites Basic Moves, seekers, Yay and Foundation

 

// Walrus b2b Deg (Basic Moves)
// Z@p (Basic Moves)
// Alex Picone (seekers)
// Eliaz (Yay)
// Modex (Foundation)
// Nick (Small Black Dots)


 

Sa 13.4.
11:59 pm

MEMBERS 6 Year Anniversary

 

// Dinky
// Marc Miroir
// Caleb ESC
// Devan
// Andrew Moore


 

So 14.4.
08:00 pm

Love letters from Oslo

 

// Dorian Paic
// Federico Molinari
// Nekes
// Vera


 

Do 18.4.
11:59 pm

20 Jahre Grooving Smokers

 

Live Artist:
GANJAMAN
MAL ÉLEVÉ
VIDO JELASHE
GUNJAH DELUXE
SAMMY DREAD

DJ / Sounds:
MYSTIC ROOTS
SOLID GROUND
TRIPLE D
DYNABLASTER
LOU LARGE
SELEKTA MIK


 

Fr 19.4.
11:59 pm

Brouqade & friends

 

// S.A.M.
// Christopher Ledger
// Formas
// Alessia Ceruti
// Dana Ruh


 

Sa 20.4.
11:59 pm

Slow Life

 

TBA


 

Fr 26.4.
11:59 pm

Lize

 

// Quest (IT)
// Isherwood
// Pascy
// Junger
// Patrick Poitz


 

Sa 27.4.
11:59 pm

6 Years LowMoneyMusicLove

 

// Desyn
// Sugar Free
// Kosta
// Avos
// Alexander Einetter


 

Di 30.4.
11:59 pm

The Ghost – Rush Hour

 

// Binh
// DJ Pipe
// Junes
// The Ghost